شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار, خبر ویژه  »   بهره‌برداری از ۳۰۷ طرح عمرانی و اقتصادی در کردستان
121 views
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ , ساعت ۲۳:۴۶
بهره‌برداری از  ۳۰۷ طرح عمرانی و اقتصادی در کردستان

دهه فجر امسال و کارنامه دولت تدبیر امید

بهره‌برداری از ۳۰۷ طرح عمرانی و اقتصادی در کردستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از بهره برداری از ۳۰۷ طرح عمرانی و اقتصادی با سرمایه‌گذاری سه هزار و ۹۷۸ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ امیر قادری در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کردستان، اظهار کرد: در دهه فجر امسال، ۳۰۷ طرح عمرانی و اقتصادی با سرمایه گذاری بالغ بر ۳ هزار و ۹۷۸ میلیارد ریال در کردستان در بخش‌های مختلف به بهره برداری می رسند.

وی افزود: ۲۳۳ طرح عمرانی با اعتبار یک هزار و ۴۶۳ میلیارد ریال و ۷۴ طرح اقتصادی با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۵۱۵ میلیارد ریال در دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با اشاره به افتتاح ۱۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال در بخش آموزشی و ورزشی٬ عنوان کرد: همچنین  هفت پروژه با ۵۴.۴ میلیارد ریال اعتبار در بخش رفاه و تامین اجتماعی به بهره برداری خواهد رسید.

وی  ادامه داد: آب رسانی به ۱۵ روستا در قالب ۱۴ پروژه با بهره مندی یک هزار و ۵۷۱ خانوار روستایی و اعتبار ۳۶.۳ میلیارد ریال، بهره برداری از سه طرح بهسازی روستایی در سه روستا با بهره مندی ۵۹۲ خانوار روستایی و با صرف ۱۸.۲ میلیارد ریال نیز در بخش عمران شهری و روستایی به بهره برداری می رسد.

قادری بهره برداری از ۱۶ طرح عمران شهری، ۶۱۹ طرح عمران کوچک روستایی در سطح روستاهای استان و بهره برداری از یک هزار و ۲۳۲ واحد مسکن مهر را از دیگر طرح هایی اعلام کرد که در این ایام به بهره برداری می رسد.

وی افتتاح ۴۸ طرح با اعتبار ۱۹۸.۲ میلیارد ریال در بخش کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری و همچنین بهره برداری از ۳۱ پروژه بهسازی و آسفالت راه های روستایی و بین شهری با اعتبار ۵۰۱.۳ میلیارد ریال را نیز از دیگر طرح های قابل بهره برداری در دهه فجر اعلام کرد.

معاون عمرانی استاندار کردستان ادامه داد: ۸۳ پروژه با اعتبار ۲۶۹ میلیارد ریال در بخش گاز، یک پروژه با اعتبار ۸۵.۴ میلیارد ریال در بخش مخابرات و ۹ طرح با اعتبار ۴۸.۵ میلیارد ریال در بخش صنعت، معدن و تجارت نیز در کردستان در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

مطالب مشابه:

اختصاص کل اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهوری به کردستان تا پایان سال مالی ۹۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: 880 میلیارد تومان اعتبار مربوط به 32 پروژه مصوب سفر رئیس جمهور به استان تا پایان سال مالی 95 به طور کامل تخصیص می یابد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز