شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار  »   واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی کردستان به بخش خصوصی
172 views
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۳۱
واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی کردستان به بخش خصوصی

نصرالهی‌زاده خبر داد

واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی کردستان به بخش خصوصی

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان از آغاز روند واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی به بخش خصوصی خبر داد.

 

 

 

به گزارش هیوانیوز؛ بهرام نصراللهی‌زاده در جلسه کارگروه ساماندهی ماده ۲۷ قانون الحاق ۲ موضوع آیین‌نامه ساماندهی و واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای که به ریاست استاندار کردستان تشکیل گردید، با اشاره به دستورالعمل شورای اقتصاد، اظهار کرد: موضوع واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دستگاه‌های اجرایی دولتی به بخش خصوصی موضوعی جدید است و به همین دلیل در اجرای مصوبات مشکلاتی وجود داشته است که در حال حل شدن است.

وی تصریح کرد: موضوع واگذاری‌ها در یکی از جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سال ۹۴ برای مدیران دستگاه‌های اجرایی تشریح گردیده و مصوبات، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌ها برای آنها ارسال گردیده است و همه مدیران ادارات در جریان جزییات نحوه واگذاری قرار گرفته‌اند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان و دبیر کارگروه واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای افزود: سه پروژه ورزشی توسط اداره کل ورزش و جوانان برای واگذاری معرفی شده است که در جلسه ستاد با آن موافقت گردید و بزودی پس از انجام فرایند ثبتی برای پروژه‌ها، فراخوان واگذاری صادر می‌گردد.

نصراللهی‌زاده همچنین از تشریح مجدد نحوه واگذاری‌ها برای مدیران گفت و اظهار داشت: قانون مذکور روش‌های مختلفی را برای واگذاری پیشنهاد کرده و در این روش‌ها حداکثر سود مشروع و قانونی برای بخش خصوصی تعریف شده است.

وی همچنین خواستار همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی در موضوع واگذاری‌ها شد و گفت: با کمبود اعتبارات دولتی و در شرایط فعلی که محدودیت منابع در کشور وجود دارد، هیچ چاره‌ای جز واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی به بخش خصوصی نیست بنابراین این موضوع با جدیت تمام دنبال خواهد شد.

مطالب مشابه:

آیت الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ و دوراندیش بود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ بود، ایشان نماد دوراندیشی و اصلاح بسترهای حكومتی در دراز مدت بود و به دور از جریان های ...
تا پایان سال جاری دو هتل و دو سد در استان کردستان افتتاح خواهند شد
بهرام نصراللهی زاده در دوازدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که ظهر چهارشنبه در سنندج تشکیل شد، با اشاره به اینکه در همه حوزه ها برخی پروژه های مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور وجود ...
استقبال سازمان مدیریت و برنامه ریزی از نظرات نخبگان در روند توسعه کردستان
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان مصمم است که براساس برنامه و مبتنی بر آمایش سرزمین و ظرفیت های محلی و منطقه ای، ضمن بهره گیری از ظرفیت جامعه علمی استان و نظرات نخبگان، ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز