Keyhan حمله توپخانه‌ای از تهران به هیوانیوز در کردستان

 

چند یادآوری برای مردم که اینها را می‌دانند و کسانی که نمی‌خواهند بدانند:
هیوانیوز برخلاف آنچه گفته شده که با هزینه بیت‌المال و دقیقاً برخلاف خود آنان، با هزینه شخصی اداره می‌شود و استانداری کردستان و دولت هیچ گونه حمایتی از آن نکرده است. این ما هستیم که از دولت منتخب اکثریت مردم کردستان حمایت می‌کنیم و حمایت ما نیز به دلیل احترام به رای خود ماست.
تلاش هیوانیوز در میان ده‌ها سایت خبری و خبرگزاری و نشریه و عوامل خریداری شده توسط این جریان با هزینه‌های بسیار کلان، پوشش اخبار حامیان دولت و اصلاحات است که تا کنون به دلیل هجوم آنها در نقطه کور خبری مانده بود. ضمن این که تمام روند کار این سایت قانونی و شفاف است و مانند آنان و نویسندگانشان با اسم مستعار از ترس مردم کردستان، در خفا نیست و تحریک «دستگاه‌های نظارتی و قوه قضاییه» برای برخورد با رسانه‌ای که کاملاً با تمکین به قانون و در راستای منافع نظام و مردم در کردستان عمل کرده است و آنها را عوامل و فرمان‌بر خود محسوب کردن و منفعلانه خواندن عملکرد آنان، اهانت به این دستگاه‌ها و قوه قضاییه است.
برای رد صلاحیت کاندیداهای اصلاحات مستندات و اخبار کامل وجود دارد و تاریخ خیلی دوری نیست که از ۳۰۰۰ نفر کاندیدای اصلاح‌طلب در سطح کشور چگونه تنها ۳۰ نفر تایید صلاحیت شدند.
تاکتیک کیهان و عوامل آن در کردستان مشخص است، وقتی جواب منطقی ندارند به تخریب و افترا و ترور شخصیت و اگر کارساز نبود به فرافکنی و مایه گذاشتن از امام و رهبری یا نهادهای ارزشی روی می‌آورند که ببینید چگونه به آنها اهانت کرده‌اند. پایین آوردن شأن و شخصیت رهبری و شورای نگهبان هم که بخواهند به یک سایت کوچک و بدون پشتوانه قدرت در شهرستانی دورافتاده جواب بدهند و آن را دشمن فرض کنند غیرمنطقی است. بلکه این یک مباحثه رسانه‌ای و اختلاف نظرهای طبیعی است که در هر انتخاباتی پیش می‌آید و مباحثه و نقد هم اثر مردم‌سالاری است. مگر این که شما به مردم‌سالاری در جمهوری اسلامی ایران معتقد نباشید و بخواهید تنها صدای خودتان باشد.
هیوانیوز هیچ ادعایی مثل شما برای پذیرفتن اجباری آنچه منتشر می‌کند و مثل شما متکلم‌الوحده بودن ندارد و مردم خودشان بهترین داور هستند. وقتی صدا و سیما و ده‌ها رسانه و خبرگزاری و سایت‌های زنجیره‌ای با هاستینگ واحد و نشریات جناح تمامیت‌خواه و تندرو با بودجه‌های چند صدمیلیاردی و دستمزد عوامل به اتفاق موسسه کیهان در برابر یک سایت کوچک در شهرستانی کوچک و بدون یک ریال پشتوانه مادی اینچنین به زانو درآمده‌ و این شبکه‌ قصد تخریب آن را دارند، نشان دهنده توان فکری و قدرت اثرگذاری و حقانیت آن است.
فرض هم کنیم قادر به حذف فیزیکی هیوانیوز و عوامل آن هم بودید که برای ما هیچ منفعت مادی جز هزینه شخصی و البته دعای خیر مردم نداشته است، با تاریخ و اندیشه مردم چه خواهید کرد؟ فکر کرده‌اید آنچه می‌نویسید و کاری که می‌کنید و چیزی که می‌گویید و این بازی کهنه و منسوخ با کلمات را کسی نمی‌بیند یا نمی‌داند؟
ما به تنهایی رسانه نیستیم، مردم رسانه‌اند. از هیوانیوز تنها رسانه مستقل و صدای امید و اصلاحات در کردستان و تنها شمع روشن میان تاریکی‌های تمامیت‌خواهی، حمایت کنید و صدای ما را در شبکه‌های اجتماعی به گوش همگان برسانید.