شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار  »   رعایت حقوق شهروندی خواسته ما اصلاح‌طلبان است
73 views
۷ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۴۹
رعایت حقوق شهروندی خواسته ما اصلاح‌طلبان است

رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان کردستان:

رعایت حقوق شهروندی خواسته ما اصلاح‌طلبان است

عباس احمدی گفت: اصلاح‌طلبان در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی بر این تفکر معتقدیم که تمام نژادها و اقوام در ایران باید از حقوق مساوی برخوردار باشند چون در قانون اساسی ما نیز به این امر توجه شده است و افتخار ما این است که پیرو پیامبر هستیم و قانون اساسی ما برگرفته از اسلام است.

به گزارش هیوا نیوز، سید عباس احمدی که در همایش “پیامبر منادی وحدت در تالار فروردین مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد، سخن می گفت، با تأکید بر اینکه پیامبر اسلام (ص)، پیامبر صلح و دوستی است، گفت: افتخار ما مسلمانان این است که حضرت محمد(ص) پیام‌آور رحمت است و به نژاد و قوم خاصی متعلق نبوده و به تمام بشریت تعلق دارد و منادی صلح و دوستی است.

احمدی تصریح کرد: حضرت محمد(ص) بهترین الگو در تاریخ بشریت برای همزیستی مسالمت‌آمیز و تعامل با مخالفان در جامعه است.

رئیس شورای هماهنگی‌اصلاح‌طلبان‌کردستان گفت: افتخارما مسلمانان این است‌که حضرت محمد(ص) پیام‌آور رحمت است و به نژاد و قوم خاصی متعلق نبوده و به تمام بشریت تعلق دارد و منادی صلح و دوستی است.

وی اظهار داشت: پیامبر اسلام به آرا و عقاید دیگران احترام می‌گذاشت و برای رای اکثریت احترام قائل بود و بنابراین دیدگاه رسول اکرم باید سرمشق و الگو برای کسانی باشد که کارهای سیاسی و اجتماعی انجام می دهند.

احمدی ادامه داد: ما اصلاح‌طلبان در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی بر این تفکر معتقدیم که تمام نژادها و اقوام در ایران باید از حقوق مساوی برخوردار باشند چون در قانون اساسی ما نیز به این امر توجه شده است و افتخار ما این است که پیرو پیامبر هستیم و قانون اساسی ما برگرفته از اسلام است بنابراین رعایت حقوق شهروندی خواسته ما اصلاح‌طلبان است.

وی در زمینه عمل به رهنمودهای پیامبر اسلام افزود: در دنیای امروز، در زمینه مسائل اجتماعی، سیاسی، باید بیشتر به سیره و دیدگاه رسول اکرم(ص) توجه داشته باشیم و با تعامل بیشتر در اصلاح جامعه بکوشیم.

ایلنا

مطالب مشابه:

اصلاح‌طلبی بر ضرورت وجود شفافیت و رسانه‌های آزاد تاکید دارد
عضو شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کردستان گفت: اصلاح طلبی یعنی شفافیت کامل همه امور و اهتمام داشتن به توسعه سیاسی که جلوی رانت خواری و فرصت‌های غیر متعارف را می گیرد.
اصلاح‌طلبی بر ضرورت وجود شفافیت و رسانه‌های آزاد تاکید دارد
شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان کردستان در بیانیه‌ای که نسخه‌ای از آن به هیوانیوز ارسال شده است، ضمن محکوم کردن حوادث سروآباد، خواستار هوشیاری و توجه مردم برای حفظ آرامش و امنیت موجود شد. متن این بیانیه ...
کلیت و یکپارچگی جریان اصلاحات در کردستان همچنان محفوظ است
عضو شوراي هماهنگي اصلاح طلبان كردستان شامگاه با تاكيد مجدد اصلاح طلب بودن استان كردستان نتايج انتخابات مجلس شوراي اسلامي را از نظر اصلاح طلبان مطلوب ارزيابي كرد و گفت: با وجود فعالیت بعضی از ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز