شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار, خبر ویژه  »   تا پایان سال جاری دو هتل و دو سد در استان کردستان افتتاح خواهند شد
41 views
۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۳:۰۲
تا پایان سال جاری دو هتل و دو سد در استان کردستان افتتاح خواهند شد

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان:

تا پایان سال جاری دو هتل و دو سد در استان کردستان افتتاح خواهند شد

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان گفت: روند اجرای پروژه های استانی مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حوزه وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی در ستاد استان بررسی و ارزیابی شده و تا پایان سالجاری دو هتل و دو سد از پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان کردستان افتتاح خواهند شد.

بهرام نصراللهی زاده در دوازدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که ظهر چهارشنبه در سنندج تشکیل شد، با اشاره به اینکه در همه حوزه ها برخی پروژه های مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور وجود دارد که برای آنها برش استانی تعریف شده است، گفت: روند اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی در این ستاد بصورت مستمر پیگیری و میزان تحقق آنها ارزیابی می شود و همچنین موانع احتمالی تحقق بعضی پروژه ها احصا و برای پیگیری به ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور اعلام می گردد.
وی افزود: در این جلسه پروژه های حوزه وزارت نیرو از جمله شرکت آب منطقه ای کردستان، شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و شرکت توزیع نیروی برق استان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
رییس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان گفت: موضوع دیگری که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پروژه های حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بود و تمامی پروژه های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بر اساس مصوبه ستاد باید در سال ۹۵ اجرایی شود.
نصراللهی زاده گفت: بهره برداری از پنج هتل در برش استانی برنامه اقتصاد مقاومتی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری وجود دارد که سه واحد از این هتلها در استان تاکنون به بهره برداری رسیده و دو هتل دیگر نیز تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
وی افزود: در حوزه شرکت آب منطقه ای کردستان افتتاح سه سد استان در حوزه آبهای مرزی و غیر مرزی تا پایان سال جزو مصوبات ستاد فرماندهی بوده که عملیات احداث دو سد طبق برنامه در حال پیشرفت است و یکی از این سدها محدودیت منابع اعتباری دارد که تخصیص منابع مالی آن در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور پیگیری خواهد شد.
دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: در مجموع همه پروژه های مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بررسی و موانع انجام یا اجرای آنها توسط دبیرخانه ستاد و دستگاه مربوطه پیگیری خواهد شد.
وی گفت: در پایان اسفند ماه ارزیابی جامع و دقیق از این پروژه ها و مصوبات در بخشهای مختلف ارائه می شود.

مطالب مشابه:

آیت الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ و دوراندیش بود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ بود، ایشان نماد دوراندیشی و اصلاح بسترهای حكومتی در دراز مدت بود و به دور از جریان های ...
استقبال سازمان مدیریت و برنامه ریزی از نظرات نخبگان در روند توسعه کردستان
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان مصمم است که براساس برنامه و مبتنی بر آمایش سرزمین و ظرفیت های محلی و منطقه ای، ضمن بهره گیری از ظرفیت جامعه علمی استان و نظرات نخبگان، ...
استقبال سازمان مدیریت و برنامه ریزی از نظرات نخبگان در روند توسعه کردستان
      به گزارش هیوانیوز؛ بهرام نصراللهی‌زاده در جلسه کارگروه ساماندهی ماده 27 قانون الحاق 2 موضوع آیین‌نامه ساماندهی و واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای که به ریاست استاندار کردستان تشکیل گردید، با اشاره به دستورالعمل شورای ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز