شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار  »   استخدام همسر مشاور استاندار کردستان تکذیب شد
124 views
۱۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۲۰:۰۵
استخدام همسر مشاور استاندار کردستان تکذیب شد

در پاسخ به دروغ‌سازان و تخریب‌گران

استخدام همسر مشاور استاندار کردستان تکذیب شد

عبدالرضا میقانی مشاور و رییس دفتر استاندار کردستان به قاطعیت در اجرای قوانین و تسلط بر حوزه مدیریت خود شهرت دارد و از دل دولتی برآمده که پاکدستی و شفافیت آن حتی برای دشمنانش ثابت شده است. مدتی است که تخریب‌گران دولت و سایت‌های زنجیره‌ای و افرادی فرومایه که وی به آنان باج نداده تا خود را به مدیریت‌های استان تحمیل کنند یا مطامع‌شان را تامین کند، به خیال این که تخریب فردی مانند او تخریب کل دولت است، در شیوه‌ای ناجوانمردانه و به دور از اخلاق و شرف انسانی و اسلامی حتی به اتهام زدن به حریم خصوصی وی پرداخته‌اند. از آنجا که این افراد همه را به کیش خود و هم‌سلکان‌شان و به شیوه دولت سابق می‌پندارند و وجود افرادی عدالت‌خواه و قاطع مانند میقانی را برنمی‌تابند، در برخی کانال‌ها و سایت‌های با نام‌های مستعار و ناشناس اما مورد تغذیه مالی و حمایتی دشمنان مردم کردستان به داستان‌سرایی جنون‌آمیز و دروغ‌پردازی و تخریب علیه وی پرداخته‌اند. گفتگوی امروز وی با خبرنگاران و اطلاعیه جهاد کشاورزی در این مورد خود گویا و موجب روسیاهی این افراد است.

عبدالرضا میقانی عصر امروز در حاشیه در افتتاح نمایشگاه عکس خبری عکاسان استان کردستان در سنندج در گفت و گو با ایرنا، با تکذیب استخدام همسر خود در هیچ نهاد و سازمان دولتی از رسانه های مدعی ارزش های اجتماعی خواست، در انتشار اخبار، اخلاق را رعایت کنند.
وی از این رسانه ها خواست قبل از انتشار هر خبری که ممکن است با آبروی افراد بازی کند از صحت و سقم خبر اطلاع یابند.
میقانی گفت که همسر وی در هیچ سازمان دولتی و حتی خصوصی نیز استخدام نشده است.
شماری از سایت ها و کانال های تلگرامی از استخدام غیرمجاز همسر مشاور استاندار کردستان در سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داده بودند.
در همین حال روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان نیز با ارسال اطلاعیه ای به رسانه ها اعلام کرد همسر مشاور و سرپرست حوزه استاندار نه تنها در این سازمان جذب نشده بلکه بر اساس بررسی های به عمل آمده وی شاغل نیست و درج این گونه اخبار خلاف واقع علاوه بر تشویش اذهان عمومی و تحریک احساسات با ایجاد بدبینی به نظام مقدس جمهوری اسلامی، باعث دلسردی مردم خواهد بود.
در ادامه اطلاعیه جهاد کشاورزی استان کردستان آمده است: سازمان جهاد کشاورزی استان در سال ۹۱ با مجوز رسمی از سازمان اداری و استخدامی کشور و درج آگهی استخدام در روزنامه های کثیرالانتشار و از طریق برگزاری آزمون سراسری نسبت به جذب و استخدام ۴۱۸ نفر اقدام کرده است که اسامی همه آنها موجود است اما این سازمان جذب و استخدام بدون مجوز را تکذیب نموده و بی اساس می داند.
این اطلاعیه می افزاید: مقتضی است مسؤولین سایت هایی که اقدام به درج این خبر نمودند برابر ماده ۲۳ فصل ششم قانون مطبوعات ضمن درج این جوابیه، از درج اخبار بدون سند و مدرک اجتناب ورزند و با تاکید بر آیه شریفه «ن و القلم و ما یسطرون» در راستای انعکاس اخبار صحیح و اطلاع رسانی دقیق، اقدام نماید.

مطالب مشابه:

تفاوت دو رییس جمهور در برخورد با فساد/خط قرمز این دولت تنها مردم است
مشاور و سرپرست حوزه استاندار کردستان بیانیه رییس جمهوری را نشانگر تلاش دولت برای تسریع در مبارزه با فساد اداری و سیستمی دانست و گفت: حجت الاسلام روحانی با جدیت به موضوع فساد اداری ورود ...

یک دیدگاه برای استخدام همسر مشاور استاندار کردستان تکذیب شد

  1. آقامیرزایی
    0

    سلام درودبرشما ای کاش درموردهمه ی مسایل ساختگی شیادان پلشت که مانع اصلی پیشرفت کردستان وننگ جامعه ی بشری هستند به این صراحت اطلاع رسانی می شد.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز