شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵

درباره ما

Close
آخرین خبر با عنوان ، حل مشکلات چهار طرح و واحد صنعتی کردستان در دولت در 12 ساعت قبل منتشر شده است .
»   اخبار  »    آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی جهانی
25 views
۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۱۳
 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی جهانی

 آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، شخصیتی جهانی

ماموستا سیدمحسن حسینی در مراسم نکوداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی جهانی داشت و دوست و دشمن در مقابل توانمندی‌ها و آگاهی‌های او تعظیم می‌کردند.

به گزارش هیوانیوز: ماموستا محسن حسینی ظهر امروز در مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که با حضور مسوولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی ولایت‌مدار و ولایت محور بود و کمتر شخصیتی در کشورمان هست که مانند ایشان مطیع ولایت باشد.

نماینده روحانیون اهل سنت استان کردستان عنوان کرد: مردم با حضور پرشور خود در مراسم تشییع و تدفین آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدردان زحمات و تلاش‌های این بزرگ مرد انقلاب هستند.

حسینی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده در مراسم تشییع و تدفین هاشمی رفسنجانی نشان دادند همچنان مطیع رهبری و دوستدار انقلاب اسلامی هستند، اضافه کرد: این حضور پرشور مردم در مراسمات ویژه ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نشان دادند که قدرشناس خادمان نظام و ملت هستند.

مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سوی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، استاندار، امامان جمعه و جماعت و اقشار مردم فرهنگی و ولایت‌مدار سنندج در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

مطالب مشابه:

آیت الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ و دوراندیش بود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ بود، ایشان نماد دوراندیشی و اصلاح بسترهای حكومتی در دراز مدت بود و به دور از جریان های ...
آیت الله هاشمی رفسنجانی مجتهدی آگاه و مصلحی بزرگ و دوراندیش بود
نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی زندگی و مرگ خوبی داشت، گفت: بدرقه چند میلیون نفری مردم در تشییع وی نشان داد که انسان هرچه خدمت‌گذارتر باشد، بیشتر مورد ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • پذیرش آگهی در هیوانیوز

  • تلگرام هیوا نیوز