hiwanews horizon 500x375 1 درباره ما

 

هیوانیوز، گامی کوچک و تلاشی است برای ایجاد یک رسانه‌ی دیگر مبتنی بر گفتمان اعتدال و اصلاح. نگاه ما به مسائل کردستان و ایران؛ ضمن نقد آن، اعتدال و احترام است و بهبودخواهی برای زخم‌های تاریخی سرزمینی کهن با مردمان فرزانه. سرزمینی محروم اما شریف که همواره در عطش اصلاح و بهبودی بوده است و از کوره‌راه‌های تاریخ و بحران‌های بسیار گذشته تا بتواند در گستره‌ی افق آینده، چشم‌اندازی از امید و امان و روشنی و تعالی بیابد.
«هیوا» در زبان کردی به معنای امید است. امید به فردایی بهتر، امید به بهبود و حرکت در مسیر درست و داشتن یک نقشه‌ی راه و امید به هر آنچه نویدبخش فردایی روشن است. این تنها یک رسانه‌ی کوچک و محدود است که بدون یاری شما در هزارتوی رسانه‌های برخط و هیاهوی فضای مجازی گم خواهد شد؛ مگر این که شما نیز با ما همصدا و یاور ما در افروختن این چراغ کوچک باشید.
نشانی‌های ما در هر دو دامنه ir. و com. در دسترس هستند. همچنین علاوه بر بخش تماس و نشانی ای‌میل می‌توانید از طریق خبرنامه و کانال تلگرام hiwanews@ در جریان آخرین مطالب سایت باشید. از اخبار، مقالات و دیدگاه‌های شما و هر آنچه راهگشای ما در این طریق باشد، استقبال می‌شود.

هیوا نیوز با هزینه شخصی اداره شده و دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ۷۷۰۸۴ و دفتر مرکزی آن در سنندج واقع است.